Nieuwsbrief + vrijwilligersrooster CREW - De Bosuil
Dikke duim van d'n Steve! 👍🏻

De zeezieke Steve heeft zich goed vermaakt afgelopen vrijdag, ook het ruige werk tijdens Weert Hard en van Mojo Thunder werd goed ontvangen!

Voor komende vrijdag, Robert Jon & The Wreck, ben ik nog op zoek naar meerdere handjes, kijk je even mee waar je uit kunt helpen ?

Deze week zal ik ook de planning van december openzetten, hierover bericht ik jullie deze week via de Crew app.

PLANNING

Komende vrijdag handjes nodig!

Deze week zal ook de planning van december open worden gezet en kunnen jullie je hier op inschrijven.

KLIK HIER VOOR DE VERWACHTTE AANTALLEN

Daarnaast ga ik binnenkort een inventarisatie maken van alle gewerkte diensten van de afgelopen maanden en indien nodig vrijwilligers bevragen.

  • alle bardiensten van november zijn in Stager zelf te plannen onder het kopje ''Neem een dienst''.
  • de overige diensten blijven we regulier plannen via ''Mijn beschikbaarheid''

Openstaande diensten november:

Vrijdag 1 november - Robert Jon & The Wreck

  • 2x garderobe
  • 2x entree/gastenlijst
  • 1x bar balkon

Zaterdag 2 november - Marillion

  • 2x sfeerbeheer

Zaterdag 9 november - Devon Allman

  • 1x garderobe
  • 2x sfeerbeheer

Zondag 10 november - The Fortunate Sons

  • 1x muntenverkoop
  • 1x sfeerbeheer
Log hier in op Stager en check welke diensten er nog openstaan
WERKINSTRUCTIES

We zijn ondertussen alweer een poos onderweg in ons seizoen en graag nemen we jullie mee in een aantal aandachtspunten.

Zo komen we na gewerkte diensten heel soms nog het een en ander tegen, mogelijk vergeten, maar vervolgens wel weer extra werk voor ons. Dus graag attentie voor het volgende;

  • glaswerk/bekers in de spoelbakken, graag spoelen en opruimen
  • (gebruikte) poetsdoeken opruimen in de wasmanden/kasten
  • opslag graag geordend houden en dranken niet door elkaar verplaatsen en/of poetsmiddelen in poetshok, niet in opslag
  • afvalzakken weggooien en niet in de zaal/achter de bar laten staan. Volle pet flessen zakken in hok buiten plaatsen.

Natuurlijk hebben we ruimte om door de week wat werkzaamheden voor te bereiden en/of op te ruimen, maar waar dit tijdens de show diensten al kan gebeuren, graag. Ook onderdeel van de reguliere werkzaamheden uiteraard.

Hieronder de links naar de verschillende instructies;

1. Schoonmaak

2. Muntenverkoop

3. Sfeerbeheer

4. Bar

5. Entree

Deze instructies zijn in basis leidend voor de werkzaamheden gedurende een productie, maar natuurlijk kan daar van worden afgeweken door de betreffende coördinator.


Dank je wel namens Jan en mijzelf.

Dagkassa/entree/scan werkzaamheden

Alle tickets moeten gescand worden.

Middels deze weg wil ik jullie nogmaals met klem vragen om alle tickets, crewcards, gastenlijst tickets ten allen tijden te scannen.

Met Stager hebben we namelijk de mogelijkheid om zo veel mogelijk bezoeker data te verzamelen zodat we goed inzichtelijk hebben hoe veel bezoekers we binnen hebben gehad.

Daarom de vraag op ten allen tijden alle tickets te scannen;

- reguliere bezoekers spreekt voor zich en gebeurt al goed.

- dagkassa tickets ook ALTIJD nog scannen

- crewcard altijd scannen, gebeurt al goed, dank!

- membercard kan nog niet gescand worden, vanaf jan. 2025 komen er nieuwe en deze kunnen wel gescand worden, dit ter info. Deze bezoekers mogen uiteraard wel altijd binnen met hun membercard.

Zorg bij het verkopen van een ticket aan de dagkassa ook voor de juiste afhandeling en vermelding in Stager, dus of verkocht via cash (contant) of card (pin).

Dank jullie wel voor de medewerking.

Gastenlijst

Bij deze nog een overzicht van de (te verwachtte) uitverkochte concerten waar je je aan kunt maken voor een gastenlijst ticket OP=OP.

  1. zondag 10 november - The Fortunate Sons (VOL)
  2. vrijdag 29 november - ABBA Gold
  3. vrijdag 6 december - The Fortunate Sons
  4. vrijdag 20 december - Stahlzeit
  5. zaterdag 21 december - Stahlzeit

Interesse, meld je je bij mij aan. Dank je wel.

------------

Chef'Special gastenlijst is vol!

------------

GRATIS KAARTEN - Grenswerk

Namens onze collega's in Venlo mag ik een tweetal kaarten verloten voor BRIQUEVILLE op donderdag 7 november.

BRIQUEVILLE kan worden omschreven als een mix van post-rock, post-metal en experimentele muziek waarbij donkere en hypnotiserende melodieën worden gecombineerd met krachtige ritmes. De muziek van BRIQUEVILLE neemt de luisteraar mee op een sonische reis vol emotie en intensiteit.

Link show: https://www.grenswerk.nl/agend...

Interesse; stuur mij een bericht vóór zaterdag 02-11-2024 en onder de geïnteresseerden ga ik de tickets eerlijk verloten.

------------

NIEUW NIEUW NIEUW
In overleg met collega podia uit Limburg hebben we ons aangesloten om afentoe gastenlijst plekken voor collega vrijwilligers beschikbaar te stellen. Dus wil je een keer naar een concert bij de Nieuwe Nor, Grenswerk, Muziekgieterij, Volt of ECI dan kun je via mij navraag doen voor een kaartje.

Dit kan dus ook betekenen dat we collega vrijwilligers op bezoek krijgen, heet ze van harte welkom!

Bedankt!

Namens Eisbrecher, Mojo Thunder en Steve 'n Seagulls

De afgelopen periode hebben we fijne berichten en/of t-shirts ontvangen van de bands hierboven.

Bericht Steve 'n Seagulls: ''We got your picture Huge amount of hugs to the whole crew at De Bosuil! Looking forward to play there again! Have a nice weekend y'all ☀️ 🍺🤠''

T-shirts

1x Eisbrecher (M)

5x Mojo Thunder (3x XL, 1x 3XL)

3x CD Mojo Thunder

Interesse in iets van bovenstaand, laat het mij weten vóór zaterdag 02-11-2024 door mij een bericht te sturen. Bij meerdere geïnteresseerden ga ik de spullen eerlijk verloten.

De Bosuil kassa systeem

We zijn afgelopen weekend gestart met het proefdraaien van het nieuwe Bosuil kassasysteem van leverancier SPONT, dank voor diegene die er al mee gewerkt hebben en de eerste ervaringen met mij gedeeld hebben, top! Mocht je nog ervaringen/tips hebben die je met mij wilt delen, graag.

We blijven dit de komende weekenden nog op dezelfde manier doen, het systeem is een extra mogelijkheid om drank te bestellen én betalen. Gebruik het vooral om kennis en ervaring op te doen en neem je collega's hier in mee.

Terecht heb ik ook reacties gehad van een aantal die zich mogelijk zorgen maken om een aantal zaken, bij deze ter verduidelijking;

  • Bosuil munten blijven we nog een geruime tijd innemen zodra we volledig live zijn met het systeem. Wel worden er vanaf dat moment GEEN munten meer verkocht.
  • De mogelijkheid om contant geld in te nemen blijft aanwezig, hiervoor gaan we met een tegoed kaart werken die opgewaardeerd kan worden, hierover binnenkort meer.
  • Uiteraard hebben we in overleg met de leverancier nagedacht over back-up als er om wat voor reden ook het systeem niet zou werken. Hierover binnenkort meer.

Heb je hierover nog meer vragen trek aan de bel en laat het me weten, ik sta je uiteraard graag te woord.

Facebook groep CREW De Bosuil

Sluit je gerust aan bij onze FB-groep: alleen voor vrijwilligers van onze club.

Facebook Groep - De Bosuil Crew - klik hier

Adres: Vrakkerveld 2C, 6002 AZ Weert
Telefoon: +31 0495 524269