Terugblik 2025

2025 was een fantastisch jaar voor De Bosuil. Met maar liefst 34.145 bezoekers die een concert bij ons hebben bezocht, bewezen we opnieuw dat De Bosuil dé plek is voor livemuziek in de regio. Samen genoten we van 108 concerten, waarvan 15 volledig uitverkocht waren – een bewijs van het sterke aanbod en de betrokkenheid van ons publiek.

Naast reguliere concerten hebben we dit jaar ook volop ingezet op talentontwikkeling. Zo organiseerden we 9 evenementen zoals De Bosuil Rockt, Nieuwe Helden en Van Horne Pop, waarin jong en opkomend talent een podium kreeg om zich te laten zien en horen. Ook tijdens CLUB. DONDER hebben we 9 keer alternatieve muziek ontdekt, waarmee we onze bezoekers telkens weer nieuwe geluiden en artiesten lieten beleven.

Onze vrijwilligers zijn het hart van De Bosuil en maakten al deze evenementen mogelijk. In 2025 werkten zij samen 14.902 uur achter de schermen, waarbij Corry Beeren het record vestigde met maar liefst 330 uur tijdens 50 diensten – een prestatie waar we enorm trots op zijn.

Daarnaast organiseerden we 15 keer een Buitengewoon evenement buiten onze muren. Zo brachten we de Silent Disco naar Bospop, waren we mede-organisator van het Cultureel Lint en gaven we de braderie in Weert een muzikaal randje. Maar dat was nog lang niet alles.

En natuurlijk werd er ook volop genoten: er werden 88.764 biertjes getapt, waarmee het aan gezelligheid en sfeer zeker niet ontbrak.

2025 was een jaar vol hoogtepunten, bijzondere momenten en onvergetelijke optredens. Dank aan alle bezoekers, muzikanten, vrijwilligers en partners die dit mogelijk maakten – jullie zijn De Bosuil! We kijken ernaar uit om in 2026 door te gaan met het brengen van geweldige muziek, het ondersteunen van talent en het creëren van memorabele evenementen.

Nooit meer een
optreden missen!

Ontvang programma updates en belangrijk
nieuws in je mailbox of whatsapp

Bezoekers info

Meer bezoekersinfo

Zoek in programma

Kies een type of genre

Kies een maand