De Bosuil Hardcups

Vanaf zaterdag 18 november gaat De Bosuil gebruik maken van de zogenaamde hardcups! Dit houdt in dat we geen gebruik meer maken van de plastic wegwerpbekers. Op die manier verminderen we onze impact op het milieu er verduurzamen we onze organisatie. Daarnaast hebben we op die manier ook een aantal kilo's minder plastic afval!

ZO WERKT HET

Stap 1: Bij binnenkomst ontvang je een (gratis) recycletoken. Deze ruil je vervolgens in bij de bar bij je eerste bestelling voor een beker (naast je consumptiemunt uiteraard).

Stap 2: Is je drankje op? Lever je lege beker in bij je nieuwe bestelling. Mocht je je beker of recycletoken kwijtraken? Dan betaal je 1 consumptiemunt voor een nieuwe beker.

Stap 3: Voordat je het pand verlaat, zorg ervoor dat je je recycletoken of lege beker weer inlevert.

Stap 4: En tot slot, dankjewel! Met dit systeem zorgen we er samen voor dat het pand netjes blijft. Dus geniet van je drankjes en laten we samen bijdragen aan een milieubewuste ervaring!

Placeholder for Whats App Image 2023 11 14 at 10 15 54Whats App Image 2023 11 14 at 10 15 54

Nooit meer een
optreden missen!

Ontvang programma updates en belangrijk
nieuws in je mailbox of whatsapp

Bezoekers info

Meer bezoekersinfo

Zoek in programma

Kies een type of genre

Kies een maand